Zintegrowane systemy DJ

POPULARNE MODELE

OPUS-QUAD

Profesjonalny system dla DJ-ów typu wszystko w jednym (czarny)

Ten nowy profesjonalny system DJ-ski typu „wszystko w jednym” umożliwia kierowanie muzyką niczym dyrygent orkiestry. Urządzenie to, idealnie równoważąc piękny design i grywalność, wyposażone zostało w nowe i udoskonalone funkcje, takie jak samodzielne odtwarzanie z 4 decków. Wszystko to razem zapewnia DJ-om spektakularne doświadczenia, które możesz wykorzystać, by zainspirować swoich słuchaczy, w dowolnej przestrzeni lub miejscu.

14 899,00 zł

15 299,00 zł

XDJ-RX3

2-kanałowy system DJ-ski typu wszystko w jednym – czarny

XDJ-RX3 oferuje elastyczność i praktyczność, a jednocześnie mnóstwo funkcji zaczerpniętych wprost z odtwarzacza CDJ-3000 i miksera DJM-900NXS2 wyznaczających klubowe standardy. Dzięki zupełnie nowemu ekranowi dotykowemu o przekątnej 10,1 cala możesz instynktownie przeglądać listy odtwarzania, miksować utwory i dodawać efekty, a wyszukana stylistyka urządzenia idealnie wpasuje się w profesjonalną estetykę Twojego sprzętu.

9 359,00 zł

XDJ-RR

2-kanałowy uniwersalny system dla DJ-ów

Przenieś swoje występy na następny poziom dzięki systemowi dla DJ-ów XDJ-RR typu wszystko w jednym dla rekordbox. To 2-kanałowe rozwiązanie dla DJ-ów charakteryzuje się cechami konstrukcyjnymi i kluczowymi właściwościami z naszego profesjonalnego NXS2 odtwarzacza wielofunkcyjnego i miksera, a wszystko to znajduje się w jednym lekkim przenośnym zestawie.

5 629,00 zł

XDJ-XZ

4-kanałowy uniwersalny system dla profesjonalnych DJ-ów

XDJ-XZ to profesjonalny system DJ-ski typu wszystko w jednym, idealnym na wydarzenia, do baru lub klub bądź do prywatnego studia. Tam gdzie go zabierzesz, XDJ-XZ zapewni wszystkie funkcje potrzebne do wykonania zadania. Ten 4-kanałowy system ma profesjonalny układ, więc poczujesz się dokładnie tak jak podczas stosowania naszego standardowego zestawu klubowego NXS2.

11 499,00 zł