Miksery DJ

POPULARNE MODELE

euphonia


Professional 4-channel rotary mixer

Euforyczny dźwięk z cyfrową klarownością i analogowym bogactwem z transformatora Rupert Neve Designs

17 290,00 zł

DJM-A9

A New Horizon
Ten 4-kanałowy mikser DJM-A9 podnosi poprzeczkę dla mikserów o standardzie klubowym – wprowadzono w nim ogromne ulepszenia w porównaniu z jego poprzednikiem, DJM-900NXS2, dzięki czemu oferuje oszałamiająco czystą jakość dźwięku oraz lepszą grywalność i łączność wraz z mnóstwem nowych funkcji, które pomogą przenieść Twoje sety na wyższy poziom.

12 690,00 zł

DJM-V10

6-kanałowy mikser dla profesjonalnych DJ-ów w kreatywnym stylu
Wykuwaj nowy dźwięk przy użyciu DJM-V10; nowego rodzaju miksera, stworzonego dzięki świeżemu spojrzeniu. Został on skonstruowany, aby umożliwić najbardziej kreatywnym DJ-om ręczne tworzenie oryginalnych pejzaży dźwiękowych.

15 999,00 zł

DJM-S5

PASSION for SCRATCHING
Ten nowy 2-kanałowy mikser DJ-ski do skreczowania i sterowania Serato DJ Pro jest idealnym rozwiązaniem dla osób biorących udział w turniejach DJ-skich i eksperymentujących ze skreczowaniem, które chcą poszerzyć swoje umiejętności, albo dla nowych uczestników tej sceny, którzy chcą od razu spróbować sił na głębokiej wodzie.

4 090,00 zł

DJM-S11

Skreczowy 2-kanałowy mikser DJ z ekranem dotykowym do Serato DJ Pro/rekordbox. (Czarny)
Wznieś swoją grę na wyższy poziom dzięki DJM-S11. Ten nowy, profesjonalny, 2-kanałowy, 4-deckowy mikser udoskonala różne elementy swojego poprzednika, DJM-S9, i oferuje szereg zupełnie nowych funkcji pomocnych w swobodniejszym występowaniu z Serato DJ Pro lub rekordbox.

9 799,00 zł

DJM-S7

2-kanałowy mikser estradowy dla DJ-ów do scratchowania (Czarny)
TURNTABLI7M
Nowy 2-kanałowy mikser typu „battle” pozwala swobodnie dostosować konfigurację i sprawia, że każdy występ może mieć swój własny niepowtarzalny styl. Jednostka umożliwia bezpłatne korzystanie z aplikacji Serato DJ Pro i jest to urządzenie typu Hardware Unlock dla aplikacji rekordbox, więc funkcji estradowych można używać w obu tych aplikacjach.

7 499,00 zł

DJM-750MK2

4-kanałowy mikser do występów DJ-skich
Wejdź płynnie do kabiny DJ-a z DJM-750MK2, 4-kanałowym mikserem, w którym główne funkcje i elementy stylistyczne są wzorowane na DJM-900NXS2, co tworzy klubową konfigurację w połączeniu z naszymi profesjonalnymi odtwarzaczami wielofunkcyjnymi CDJ lub XDJ.

6 199,00 zł

DJM-450

2-kanałowy mikser dla DJ-ów z Beat FX
Dzięki funkcjom i stylistyce wzorowanej na DJM-900NXS2, ten 2-kanałowy mikser jest idealnym uzupełnieniem wszystkich naszych odtwarzaczy wielofunkcyjnych lub gramofonów. Fader Magvel połączony z płynnym korektorem i krzywymi fadera kanałów zapewnia pewne wyczucie podczas miksowania.

3 529,00 zł

DJM-250MK2

2-kanałowy mikser dla DJ-ów z niezależnym filtrem kanałów
DJM-250MK2 ma kilka profesjonalnych funkcji z popularnego modelu DJM-900NXS2, na przykład crossfader Magvel i filtr Sound Color FX. Proste regulatory, przejrzysty układ oraz dedykowane izolatory 3-pasmowe pozwalają na instynktowne miksowanie i scratchowanie.

1 929,00 zł