Kontrolery DJ

POPULARNE MODELE

OMNIS-DUO


Przenośny system DJ-ski typu wszystko w jednym

Out of the Blue

Idealna konfiguracja do organizowania imprez DJ-skich w dowolnym miejscu i czasie.

7 299,00 zł

DDJ-REV7

2-kanałowy profesjonalny DJ kontroler do skreczowania do Serato DJ Pro (czarny)

DJ kontroler DDJ-REV7 został stworzony, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać oprogramowanie dla DJ-ów Serato DJ Pro. Ma on zupełnie nowy design obejmujący duże zasilane koła jog z wyświetlaczem, aby umożliwić Ci dotykowe sterowanie muzyką.

9 599,00 zł

DDJ-800

2-kanałowy kontroler do występów DJ-skich, do rekordbox (czarny)

2-kanałowy kontroler DJ-ski DDJ-800 to profesjonalna konfiguracja DJ-a, którą można zabrać ze sobą wszędzie. To urządzenie przenośne dziedziczy układ w stylu klubowym i popularne funkcje DDJ-1000 , w tym wyświetlacze Color On Jog i pakiety wszystko w lżejsze ciało.

4 569,00 zł

DDJ-FLX10

4-kanałowy DJ kontroler do wielu zastosowań DJ-skich (czarny)

DDJ-FLX10 to 4-kanałowy wydajny DJ kontroler do rekordbox i Serato DJ Pro. Oferuje on wiele zupełnie nowych funkcji, w tym technologię separacji utworów zapewniającą nowe kreatywne możliwości, takie jak łatwe wykonywanie mash-upów w locie, bez konieczności wcześniejszego przygotowywania utworów.

7 549,00 zł

DDJ-FLX6-GT

4-kanałowy DJ kontroler do wielu zastosowań DJ-skich (grafitowy)

Zmodernizowany design DDJ-FLX6-GT wprowadza pełnowymiarowe koła jog o nowej stylistyce, które oferują zupełnie nowe wrażenia i mają grafitowy kolor oraz metaliczną teksturę na górze z gumowaną powłoką na części zewnętrznej z myślą o łatwiejszej grze.

2 979,00 zł

DDJ-REV1

2-kanałowy kontroler DJ-ski do skreczowania do Serato DJ Lite (czarny)

DDJ-REV1 stanowi perfekcyjne dopełnienie darmowego oprogramowania Serato DJ Lite i może się poszczycić zupełnie nowym układem typu battle, który jest łatwy w użyciu i pozwala grać jak profesjonalny DJ.

1 399,00 zł

DDJ-FLX4

2-kanałowy DJ kontroler do wielu zastosowań DJ-skich (czarny)

DDJ-FLX4 jest 2-kanałowym kontrolerem o prostym i przyjaznym dla użytkownika designie – poczuj się jak profesjonalista.

1 459,00 zł

DDJ-200

2-kanałowy kontroler Smart DJ

Rozpocznij DJowanie dzięki naszemu łatwemu w obsłudze inteligentnemu kontrolerowi DDJ-200. Lekki i kompaktowy z profesjonalnym układem, pomoże Ci nauczyć się miksować, a jeśli chcesz, możesz przekształcić DJ-owanie z hobby w coś więcej. Zmiksuj muzykę podczas miksowania na przyjęciach.

775,00 zł

DDJ-REV5

Dwukanałowy kontroler DJ-ski w stylu scratch (czarny)

DDJ-REV5 to kontroler nowej generacji, kompatybilny z oprogramowaniem Serato DJ Pro i rekordbox. To 2-kanałowe urządzenie oferuje autentyczne doświadczenie skreczowania i nowatorskie funkcje, w tym duże koła jog…

4 989,00 zł