Głośniki Aktywne DJ

POPULARNE MODELE

WAVE-EIGHT


8″ przenośny głośnik DJ z SonicLink

Bezprzewodowe DJ-owanie bez opóźnień dźwięku jest teraz możliwe z WAVE-EIGHT dzięki SonicLink.

4 349,00 zł

DM-40D

4″ monitory biurkowe (czarny)

Głośniki DM-40D charakteryzują się wyważonym mocnym basem i mogą w razie potrzeby sporo z siebie wykrzesać za sprawą nowego wzmacniacza klasy D i 4-calowych głośników niskotonowych zamontowanych w każdym monitorze.

789,00 zł

DM-40D-W

4″ monitory biurkowe (biały)

Głośniki DM-40D-W charakteryzują się wyważonym mocnym basem i mogą w razie potrzeby sporo z siebie wykrzesać za sprawą nowego wzmacniacza klasy D i 4-calowych głośników niskotonowych zamontowanych w każdym monitorze.

789,00 zł

DM-40D-BT

4-calowy monitor biurkowy z funkcją Bluetooth® (Czarny)

Głośniki DM-40D-BT charakteryzują się wyważonym mocnym basem i mogą w razie potrzeby sporo z siebie wykrzesać za sprawą nowego wzmacniacza klasy D i 4-calowych głośników niskotonowych zamontowanych w każdym monitorze.

879,00 zł

DM-40D-BT-W

4-calowy monitor biurkowy z funkcją Bluetooth® (Biały)

Głośniki DM-40D-BT-W charakteryzują się wyważonym mocnym basem i mogą w razie potrzeby sporo z siebie wykrzesać za sprawą nowego wzmacniacza klasy D i 4-calowych głośników niskotonowych zamontowanych w każdym monitorze.

879,00 zł

DM-50D

5″ monitory biurkowe (czarny)

Głośniki DM-50D charakteryzują się wyważonym mocnym basem i mogą w razie potrzeby sporo z siebie wykrzesać za sprawą nowego wzmacniacza klasy D i 5-calowych głośników niskotonowych zamontowanych w każdym monitorze.

1 099,00 zł

DM-50D-W

5″ monitory biurkowe (Biały)

Głośniki DM-50D-W charakteryzują się wyważonym mocnym basem i mogą w razie potrzeby sporo z siebie wykrzesać za sprawą nowego wzmacniacza klasy D i 5-calowych głośników niskotonowych zamontowanych w każdym monitorze.

1 099,00 zł

DM-50D-BT

5-calowy monitor biurkowy z funkcją Bluetooth® (Czarny)

Głośniki DM-50D-BT charakteryzują się wyważonym mocnym basem i mogą w razie potrzeby sporo z siebie wykrzesać za sprawą nowego wzmacniacza klasy D i 5-calowych głośników niskotonowych zamontowanych w każdym monitorze.

1 179,00 zł

DM-50D-BT-W

5-calowy monitor biurkowy z funkcją Bluetooth® (Czarny)

Głośniki DM-50D-BT-W charakteryzują się wyważonym mocnym basem i mogą w razie potrzeby sporo z siebie wykrzesać za sprawą nowego wzmacniacza klasy D i 5-calowych głośników niskotonowych zamontowanych w każdym monitorze.

1 179,00 zł

VM-50

Monitor aktywny 5″ (czarny)

Monitor VM-50 generuje czysty dźwięk z szybko narastającym, mocnym basem. Głośnik można dostroić w taki sposób, aby pasował do charakterystyki każdego pomieszczenia, dzięki czemu idealnie nada się on zarówno do odtwarzania klubowych brzmień za konsoletą didżeja …

1 678,00 zł (para)

VM-50-W

Monitor aktywny 5″ (biały)

Monitor VM-50-W generuje czysty dźwięk z szybko narastającym, mocnym basem. Głośnik można dostroić w taki sposób, aby pasował do charakterystyki każdego pomieszczenia, dzięki czemu idealnie nada się on zarówno do odtwarzania klubowych brzmień za konsoletą didżeja …

1 678,00 zł (para)

VM-70

Monitor aktywny 6,5″ (czarny)

Monitor VM-70 generuje czysty dźwięk z szybko narastającym, mocnym basem. Głośnik można dostroić w taki sposób, aby pasował do charakterystyki każdego pomieszczenia, dzięki czemu idealnie nada się on zarówno do odtwarzania klubowych brzmień za konsoletą didżeja …

2 318,00 zł (para)

VM-80

Monitor aktywny 8″ (czarny)

Monitor VM-80 generuje czysty dźwięk z szybko narastającym, mocnym basem. Głośnik można dostroić w taki sposób, aby pasował do charakterystyki każdego pomieszczenia, dzięki czemu idealnie nada się on zarówno do odtwarzania klubowych brzmień za konsoletą didżeja …

2 898,00 zł (para)