HDJ-X7-K

1
2

Wokółuszne słuchawki dla profesjonalnych DJ-ów (czarny)

Zaprojektowane do przystosowywania
Wysłuchaliśmy opinii DJ-ów i udoskonaliliśmy nasze poprzednie profesjonalne słuchawki DJ. Dzięki nowo zaprojektowanym przetwornikom model HDJ-X7 zapewnia niezakłócone odsłuchiwanie nawet przy dużej głośności. Niezależne uziemienia w 4-rdzeniowym kablu o strukturze skrętki zapewnią doskonałą separację kanału lewego i prawego, natomiast elastyczny pas na głowę oznacza idealne dopasowanie słuchawek.

869,00 zł

Kluczowe cechy HDJ-X7

Wyjątkowy dźwięk

Dzięki nowemu przetwornikowi o średnicy 40 mm, twoje utwory będziesz słyszał głośno i wyraźnie. 4-żyłowy skręcany przewód strukturalny zapewnia doskonałą separację kanału lewego od prawego, a obwód magnetyczny jest tak zoptymalizowany, dzięki dobremu tłumieniu szumów i dokładnej regulacji, że możesz się cieszyć dźwiękiem pozbawionym zniekształceń.

Komfortowe dopasowanie

Te słuchawki zapewniają komfort użytkowania bez względu na sposób noszenia. Konstrukcja obudowy zmniejsza nacisk na głowę, natomiast ich zewnętrzna faktura zwiększa przyczepność. Aby pomóc w idealnym dopasowaniu, mają one również elastyczną, trwałą opaskę na głowę i elastyczny element obrotowy.

Dostępne są części zamienne

Łatwo wymienialne odłączane przewody i nauszniki z wymiennymi częściami (sprzedawanymi oddzielnie).

Poddane rygorystycznym testom

Zabierz słuchawki HDJ-X w drogę i bądź pewny, że wytrzymają surowe warunki i trudy ostrego użytkowania. Wszystkie modele słuchawek HDJ zaliczyły test udarności US Military Standard Shock test* oraz nasze własne, surowe badania wytrzymałościowe.

*MIL-STD-810G

Solidny, poprawiony design

Wszystkie słuchawki HDJ-X mają zmieniony wygląd i trwałą konstrukcję. Można wybrać wersje czarne lub srebrne, aby dopełnić w ten sposób pożądany styl.

Różne akcesoria w zestawie

HDJ-X7 są dostarczane z odłączanym kablem skręcanym o długości 1,2 mm, prostym przewodem o długości 1,6 m oraz wtyczką mini jack typu L, aby zapobiec przypadkowemu rozłączaniu.

Dane techniczne HDJ-X7

Ważne
funkcje
Specyfikacje
Techniczne

Najważniejsze funkcje

Typ Zamknięte, dynamiczne
Jednostki sterownika Typ kopułowy 50 mm
Kabel
  • Kabel skręcany 1,2 m (większa długość 3 m)
  • Kabel prosty 1,6 m
Akcesoria
  • HDJ-X7
  • Kabel skręcany 1,2 m (większa długość 3 m)
  • Prosty kabel 1,6 m
  • Przejściówka stereo 6,3 mm (typ gwintowany)
  • Futerał

Specyfikacje

Ciężar (bez kabla) 312 g
Maksymalna moc wejściowa 3500 mW
Czułość 102 dB
Impedancja 32 Ω
Zakres częstotliwości 5 – 30000 Hz

INNE FUNKCJE

Model słuchawek HDJ-X został zaprojektowany w sposób zapewniający elastyczność. Mechanizm obrotowy umożliwia wygodne noszenie przez dłuższy czas w dowolny sposób. Nie martw się podskokami i uderzeniami w czasie transportu – te słuchawki DJ nie niszczą się w trudnych warunkach i przy intensywnym użytkowaniu. Przeszły one nawet standardowy test wstrząsów armii amerykańskiej.