HDJ-X5BT

1
2
3
4

Wokółuszne słuchawki dla DJ-ów, z funkcją Bluetooth® (złoto)

Swoboda ruchu
Poruszaj się swobodnie ze słuchawkami nausznymi HDJ-X5BT DJ z bezprzewodową technologią Bluetooth. Ta wersja naszych słuchawek HDJ-X5 DJ zapewnia, że w twoim zestawie jest jeden kabel mniej, ale nie pogarsza to jakości dźwięku serii HDJ-X, dzięki czemu łatwiej jest ci przygotowywać swobodnie utwory w dowolnym miejscu i czasie.

699,00 zł

Kluczowe cechy HDJ-X5BT

Technika bezprzewodowa

Włącz zasilanie i sparuj je z urządzeniem Bluetooth, aby cieszyć się beatami – to przecież takie proste! Ładowanie przez 3 godziny zapewnia około 20 godzin odtwarzania, ale w przypadku stosowania słuchawek do monitorowania DJ lub po prostu, gdy zapomnimy je naładować (zdarza się to każdemu), możemy również prowadzić odsłuch przez skręcony kabel o długości 1,2 m. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi możesz mówić bez zajmowania rąk podczas rozmów, gdy słuchawki są połączone z telefonem.

Komfortowe dopasowanie

Te słuchawki zapewniają komfort użytkowania bez względu na sposób noszenia. Konstrukcja obudowy zmniejsza nacisk na głowę, natomiast ich zewnętrzna faktura zwiększa przyczepność. Aby pomóc w idealnym dopasowaniu, mają one również elastyczną, trwałą opaskę na głowę i elastyczny element obrotowy.

Współrzędna koloru

Uzupełnij wygląd i konfigurację wybierając spośród 4 kolorów, metalizowanego czarnego, metalizowanego czerwonego, złotego lub błyszczącego białego.

Kryształowo czysty dźwięk

Usłysz każdy niuans swoich beatów dzięki najwyższej możliwej jakości dźwięku dzięki spełnianiu Qualcomm® aptX™ audio codec, AAC i SBC. Wyrównoważona regulacja i komory bass reflex zapewniają doskonałą izolację dźwiękową i reakcję na bas, dzięki czemu nigdy nie utracimy beatu.

Poddane rygorystycznym testom

Zabierz słuchawki HDJ-X w drogę i bądź pewny, że wytrzymają surowe warunki i trudy ostrego użytkowania. Wszystkie modele słuchawek HDJ zaliczyły test udarności US Military Standard Shock test* oraz nasze własne, surowe badania wytrzymałościowe.

*MIL-STD-810G

Kompaktowe i przenośne

Składaj słuchawki, aby zaoszczędzić miejsce w torbie i łatwo je transportować. Łącz słuchawki HDJ-HC01 z futerałem (dostępnym osobno), aby zabezpieczyć w drodze i przechowywać karty SD oraz pamięci USB w jednym miejscu.

Dane techniczne HDJ-X5

Ważne
funkcje
Specyfikacje
Techniczne
Bluetooth®

Najważniejsze funkcje

Typ Zamknięte, dynamiczne
Jednostki sterownika Typ kopułowy 40 mm
Kabel Krótki kabel skręcany 1,2 m (większa długość 1,8 m)
Akcesoria
  • HDJ-X5BT
  • Kabel skręcany 1,2 m (większa długość 1,8 m)
  • Przejściówka stereo 6,3 mm (typ gwintowany)
  • Kabel ładowania USB

Specyfikacje

Ciężar (bez kabla) 2319 g
Czułość 104 dB
Impedancja 32 Ω
Zakres częstotliwości 5 – 30000 Hz

Bluetooth®

Wyjście Bluetooth® klasa specyfikacji 2
Obsługiwany kodek SBC, AAC, Qualcomm® aptX™, Qualcomm® aptX™ krótkie opóźnienie
Wersja Bluetooth® w. specyfikacji 4.2

INNE FUNKCJE

Dzięki zaawansowanej jakości dźwięku możesz słuchać czystych i płynnych nut oraz głębokich, krzepkich tonów basowych na ulicy, czy też w kabinie. Dopasuj słuchawki do swojego sprzętu, wybierając spośród 4 kolorów: czarny metalik, czerwony metalik, złoty lub biały połysk. Miękki i elastyczne, teraz również odpowiednio trwałe do życia w drodze. Wystarczy złożyć słuchawki HDJ-X5BT, aby ułatwić ich transport i cieszyć się muzyką w komforcie w dowolnym