HDJ-X5

1
2
Wokółuszne słuchawki dla DJ-ów (srebro)

Doskonała jakość dźwięku
Odsłuchuj swoje utwory głośno i czysto w kabinie i w trasie dzięki HDJ-X5. Dzięki uzyskaniu opinii od zaangażowanych DJ-ów oraz przeanalizowaniu wielu różnych stylów odsłuchiwania zapewniliśmy, że nasza nowa seria słuchawek DJ zawiera wszystkie funkcje do występów na każdym poziomie. Dzięki zapewniającej wysokiej jakości dźwięk konstrukcji, wzorowanej na naszych poprzednich profesjonalnych słuchawkach DJ, możesz cieszyć się odsłuchiwaniem bez zakłóceń nawet przy dużej głośności w dowolnym miejscu.

435,00 zł

Kluczowe cechy HDJ-X5

Wyjątkowy dźwięk

Dzięki nowemu przetwornikowi o średnicy 40 mm, twoje utwory będziesz słyszał głośno i wyraźnie. 4-żyłowy skręcany przewód strukturalny zapewnia doskonałą separację kanału lewego od prawego, a obwód magnetyczny jest tak zoptymalizowany, dzięki dobremu tłumieniu szumów i dokładnej regulacji, że możesz się cieszyć dźwiękiem pozbawionym zniekształceń.

Komfortowe dopasowanie

Te słuchawki zapewniają komfort użytkowania bez względu na sposób noszenia. Konstrukcja obudowy zmniejsza nacisk na głowę, natomiast ich zewnętrzna faktura zwiększa przyczepność. Aby pomóc w idealnym dopasowaniu, mają one również elastyczną, trwałą opaskę na głowę i elastyczny element obrotowy.

Poddane rygorystycznym testom

Zabierz słuchawki HDJ-X w drogę i bądź pewny, że wytrzymają surowe warunki i trudy ostrego użytkowania. Wszystkie modele słuchawek HDJ zaliczyły test udarności US Military Standard Shock test* oraz nasze własne, surowe badania wytrzymałościowe.

*MIL-STD-810G

Solidny, poprawiony design

Wszystkie słuchawki HDJ-X mają zmieniony wygląd i trwałą konstrukcję. Można wybrać wersje czarne lub srebrne, aby dopełnić w ten sposób pożądany styl.

Dane techniczne HDJ-X5

Ważne
funkcje
Specyfikacje
Techniczne

Najważniejsze funkcje

Typ Zamknięte, dynamiczne
Jednostki sterownika Typ kopułowy 40 mm
Kabel Krótki kabel skręcany 1,2 m (większa długość 1,8 m)
Akcesoria
  • HDJ-X5
  • Kabel skręcany 1,2 m (większa długość 1,8 m)
  • Przejściówka stereo 6,3 mm (typ gwintowany)
  • Futerał

Specyfikacje

Ciężar (bez kabla) 269 g
Maksymalna moc wejściowa 2000 mW
Czułość 102 dB
Impedancja 32 Ω
Zakres częstotliwości 5 – 30000 Hz

INNE FUNKCJE

Słuchawki HDJ-X zostały zaprojektowane w sposób elastyczny. Mechanizm obrotowy umożliwia wygodne noszenie przez dłuższy czas w dowolny sposób. Nie martw się podskokami i uderzeniami w czasie transportu – te słuchawki DJ nie niszczą się w trudnych warunkach i przy intensywnym użytkowaniu. Przeszły one nawet standardowy test wstrząsów armii amerykańskiej.