HDJ-X10-S

1
2
Flagowe wokółuszne słuchawki dla DJ-ów (srebro)

Profesjonalny standard
Bądź zawsze o krok do przodu dzięki flagowym słuchawkom nausznym HDJ-X10. Udoskonalone dzięki opiniom profesjonalnych DJ-ów do użycia podczas festiwali, w klubach i wszystkich innych miejscach zmieniają sposób doświadczania muzyki. Dzięki generowaniu dźwięku wysokiej rozdzielczości w zakresie od 5 Hz do 40 kHz przy użyciu nowego przetwornika 50 mm są idealne dla DJ-ów do odsłuchiwania, ponieważ zapewniają wyraźną separację lewego i prawego kanału oraz większą separację bogatych tonów basowych i czyste częstotliwości od średnich do wysokich.

1 550,00 zł

Kluczowe cechy HDJ-X10

Wyjątkowy dźwięk

Dzięki nowemu przetwornikowi o średnicy 40 mm, twoje utwory będziesz słyszał głośno i wyraźnie. 4-żyłowy skręcany przewód strukturalny zapewnia doskonałą separację kanału lewego od prawego, a obwód magnetyczny jest tak zoptymalizowany, dzięki dobremu tłumieniu szumów i dokładnej regulacji, że możesz się cieszyć dźwiękiem pozbawionym zniekształceń.

Nano powłoka

Nauszniki ze skóry i poliuretanu i wyściełana opaska na słuchawkach HDJ-X10 są odporne na uszkodzenia dzięki użyciu anno powłoki, po raz pierwszy na słuchawkach dla DJ-ów, umożliwiając łatwe ścieranie potu i brudu.

Komfortowe dopasowanie

Te słuchawki zapewniają komfort użytkowania bez względu na sposób noszenia. Konstrukcja obudowy zmniejsza nacisk na głowę, natomiast ich zewnętrzna faktura zwiększa przyczepność. Aby pomóc w idealnym dopasowaniu, mają one również elastyczną, trwałą opaskę na głowę i elastyczny element obrotowy.

Poddane rygorystycznym testom

Zabierz słuchawki HDJ-X w drogę i bądź pewny, że wytrzymają surowe warunki i trudy ostrego użytkowania. Wszystkie modele słuchawek HDJ zaliczyły test udarności US Military Standard Shock test* oraz nasze własne, surowe badania wytrzymałościowe.

*MIL-STD-810G

Solidny, poprawiony design

Wszystkie słuchawki HDJ-X mają zmieniony wygląd i trwałą konstrukcję. Można wybrać wersje czarne lub srebrne, aby dopełnić w ten sposób pożądany styl.

Różne akcesoria w zestawie

Słuchawki DJ HDJ-X10 są dostarczane z odłączanym kablem skręcanym o długości 1,2 mm, prostym przewodem o długości 1,6 m oraz wtyczką mini jack typu L, aby zapobiec przypadkowemu rozłączaniu.

Dane techniczne HDJ-X10

Ważne
funkcje
Specyfikacje
Techniczne

Najważniejsze funkcje

Typ Zamknięte, dynamiczne
Jednostki sterownika Typ kopułowy 50 mm
Kabel
  • Kabel skręcany 1,2 m (większa długość 3 m)
  • Kabel prosty 1,6 m
Akcesoria
  • HDJ-X10
  • Kabel skręcany 1,2 m (większa długość 3 m)
  • Prosty kabel 1,6 m
  • Przejściówka stereo 6,3 mm (typ gwintowany)
  • Torba

Specyfikacje

Ciężar (bez kabla) 328 g
Maksymalna moc wejściowa 3500 mW
Czułość 106 dB
Impedancja 32 Ω
Zakres częstotliwości 5 – 40000 Hz

INNE FUNKCJE

Mechanizm obrotowy, zaprojektowany w sposób elastyczny i umożliwiający noszenie przez dłuższy czas, pozwala na komfort po założeniu w dowolny sposób. Nauszniki ze skóry poliuretanowej oraz podkładki na pasie głowy są odporne na zniszczenia przez zastosowanie nano powłoki, dzięki czemu można łatwo wycierać pot i brud. Nie przejmuj się podskokami i uderzeniami w czasie transportu – te słuchawki DJ nie niszczą się w trudnych warunkach i przy intensywnym użytkowaniu. Przeszły one nawet standardowy test wstrząsów armii amerykańskiej*, aby zapewnić wytrzymałość bez względu na to, co się stanie w trasie.

* MIL-STD-810G