HDJ-CUE1BT

1
2
3

Słuchawki DJ-skie z funkcją Bluetooth® (czarny)

Rozpocznij drogę DJ-a ze słuchawkami HDJ-CUE1. Te stylizowane słuchawki DJ-skie są oparte na DNA naszych profesjonalnych modeli, ale są dostępne za znacznie skromniejszą cenę.

Chociaż te podstawowe słuchawki to nasza najbardziej przystępna cenowo para, mogą one pochwalić się wieloma funkcjami i jakością charakterystyczną dla słuchawek z naszej oferty profesjonalnej. Wybierz HDJ-CUE1 ze względu na profesjonalny wygląd i komfort, bogaty dźwięk, kompaktową i elastyczną konstrukcję oraz wysokiej jakości wykończenie.

449,00 zł

Kluczowe cechy HDJ-CUE1BT

Wysokiej jakości dźwięk

Słysz pełne bogactwo swojej muzyki podczas DJ-owania i odtwarzania ulubionych utworów. Dynamiczne przetworniki pozwalają poczuć basy oraz z krystaliczną wyrazistością słyszeć średnie i wysokie dźwięki, pomagając w precyzyjnym miksowaniu.

Możliwość dostosowania wyglądu

Spersonalizuj swój wygląd i wyraź siebie, zastępując przewód i wkładki zamiennikami w jednym z 5 intensywnych kolorów. Oddzielnie sprzedawany pakiet akcesoriów HC-CP08 jest dostępny w kolorze pomarańczowym, żółtym, zielonym, niebieskim i różowy.

Bezprzewodowa technologia Bluetooth®

Bluetooth® daje wolność bezprzewodowego słuchania muzyki. Wbudowany mikrofon umożliwia odbieranie połączeń telefonicznych, a gdy chcesz zacząć DJ-owanie, możesz po prostu podłączyć dołączony do zestawu przewód, aby skupić się na miksowaniu.

Wytrzymała konstrukcja

Każdy model HDJ-CUE1 poradzi sobie dużymi obciążeniami związanymi z DJ-owaniem. Wszystkie części ruchome przeszły nasze rygorystyczne testy wytrzymałościowe, a wyjątkowo wytrzymałe metalowe suwaki w pałąku zapewniają dodatkową niezawodność.

Komfortowy design w profesjonalnym stylu

Dzięki nausznikom, które obracają się o pełne 90 stopni, i elastycznemu, wyściełanemu pałąkowi na głowę możesz wygodnie monitorować miksowanie. Słuchaj jednym uchem z drugim nausznikiem z tyłu głowy, lub też zawieś słuchawki na szyi.

Dane techniczne HDJ-CUE1BT

Ważne
funkcje
Specyfikacje
Techniczne
Bluetooth®

Najważniejsze funkcje

Typ Zamknięte, dynamiczne
Jednostki sterownika Typ kopułowy 40 mm
Kabel Krótki kabel skręcany 1,2 m (większa długość 1,8 m)
Akcesoria
  • Kabel spiralny 1,2 m (wydłużony 1,8 m)
  • Kabel do ładowania USB
  • Środki ostrożności
  • Instrukcja obsługi (skrócona instrukcja obsługi)

Specyfikacje

Ciężar (bez kabla) 250 g
Maksymalna moc wejściowa 2000 mW
Czułość 104 dB
Impedancja 32 Ω
Zakres częstotliwości 5 – 30000 Hz

Bluetooth®

Wyjście Bluetooth® klasa specyfikacji 2
Obsługiwany kodek SBC, AAC
Wersja Standard Bluetooth® wer. 5.0

INNE FUNKCJE

Ciesz się specjalistycznym strojeniem dźwięku opartym na profesjonalnym modelu HDJ-X5; zapewnia on doskonałe słyszenie niskich częstotliwości basu i taktownika, dzięki czemu możesz precyzyjnie miksować i wiesz dokładnie, co Twoi znajomi usłyszą, gdy puścisz następny utwór.

Wybierz ulubiony kolor z oferty, dobierając go do swojego stylu, i słuchaj muzyki w podróży dzięki wbudowanej technologii Bluetooth. Jeśli wolisz, możesz też wybrać przewodową wersję słuchawek.