HDJ-CUE1

Mój styl, moje cue

Rozpocznij drogę DJ-a ze słuchawkami HDJ-CUE1. Te stylizowane słuchawki DJ-skie są oparte na DNA naszych profesjonalnych modeli, ale są dostępne za znacznie skromniejszą cenę.

Chociaż te podstawowe słuchawki to nasza najbardziej przystępna cenowo para, mogą one pochwalić się wieloma funkcjami i jakością charakterystyczną dla słuchawek z naszej oferty profesjonalnej. Wybierz HDJ-CUE1 ze względu na profesjonalny wygląd i komfort, bogaty dźwięk, kompaktową i elastyczną konstrukcję oraz wysokiej jakości wykończenie.

309,00 zł

Kluczowe cechy HDJ-CUE1

Wysokiej jakości dźwięk

Słysz pełne bogactwo swojej muzyki podczas DJ-owania i odtwarzania ulubionych utworów. Dynamiczne przetworniki pozwalają poczuć basy oraz z krystaliczną wyrazistością słyszeć średnie i wysokie dźwięki, pomagając w precyzyjnym miksowaniu.

Możliwość dostosowania wyglądu

Spersonalizuj swój wygląd i wyraź siebie, zastępując przewód i wkładki zamiennikami w jednym z 5 intensywnych kolorów. Oddzielnie sprzedawany pakiet akcesoriów HC-CP08 jest dostępny w kolorze pomarańczowym, żółtym, zielonym, niebieskim i różowy.

Wytrzymała konstrukcja

Każdy model HDJ-CUE1 poradzi sobie dużymi obciążeniami związanymi z DJ-owaniem. Wszystkie części ruchome przeszły nasze rygorystyczne testy wytrzymałościowe, a wyjątkowo wytrzymałe metalowe suwaki w pałąku zapewniają dodatkową niezawodność.

Komfortowy design w profesjonalnym stylu

Dzięki nausznikom, które obracają się o pełne 90 stopni, i elastycznemu, wyściełanemu pałąkowi na głowę możesz wygodnie monitorować miksowanie. Słuchaj jednym uchem z drugim nausznikiem z tyłu głowy, lub też zawieś słuchawki na szyi.

Dane techniczne HDJ-CUE1

Ważne
funkcje
Specyfikacje
Techniczne

Najważniejsze funkcje

Typ Zamknięte, dynamiczne
Jednostki sterownika Typ kopułowy 40 mm
Kabel Krótki kabel skręcany 1,2 m (większa długość 1,8 m)
Akcesoria
  • Kabel spiralny 1,2 m (wydłużony 1,8 m)
  • Instrukcja obsługi

Specyfikacje

Ciężar (bez kabla) 215 g
Maksymalna moc wejściowa 2000 mW
Czułość 104 dB
Impedancja 32 Ω
Zakres częstotliwości 5 – 30000 Hz

INNE FUNKCJE

Ciesz się specjalistycznym strojeniem dźwięku opartym na profesjonalnym modelu HDJ-X5; zapewnia on doskonałe słyszenie niskich częstotliwości basu i taktownika, dzięki czemu możesz precyzyjnie miksować i wiesz dokładnie, co Twoi znajomi usłyszą, gdy puścisz następny utwór.

Jeśli interesują Cię słuchawki bezprzewodowe, obejrzyj modele HDJ-CUE1 z funkcją Bluetooth. Mają wszystkie te same funkcje oraz dodatkowo wykorzystują technologię Bluetooth, która umożliwia słuchanie i odtwarzanie muzyki w drodze. Modele te są dostępne w różnych kolorach podkreślających indywidualny styl.