DJS-1000

16-ścieżkowy dynamiczny sampler dla DJ-ów

Podnieś standard
Dodaj DJS-1000 to swojego zestawu DJ-a, aby intuicyjnie tworzyć unikalne dźwięki i frazy przed swoim występem lub w trakcie. Użyj interfejsu łatwego w użyciu dla DJ-ów, aby według potrzeb odtwarzać swoje sample w sekwencji i pętli.

Jeżeli w kabinie znajdzie się DJS-1000 z 7-calowym dotykowym ekranem pełnokolorowym, 16 wielokolorowymi klawiszami impulsu wejściowego, wielokolorowymi podkładkami scenicznymi, licznymi wejściami i wejściami, samplowaniem na żywo oraz wieloma innymi funkcjami scenicznymi, twoje sety szybko znajdą się na wyższym poziomie.

6 080,00 zł

Kluczowe cechy DJS-1000

W obu jednostkach można wykorzystywać pliki projektu do DJS-1000 i TORAIZ SP-16. Można na przykład utworzyć plik projektu za pomocą TORAIZ SP-16, a następnie wykorzystać go podczas występu na żywo z DJS-1000.

Stopniowy sekwencer

Twórz z łatwością nowe frazy stukając w 16 dużych wielokolorowych klawiszy ze stopniowym wprowadzaniem. Dzięki zmieniającym się kolorom tych klawiszy możliwe jest stałe pilnowanie informacji o sekwencjach w każdym utworze.

Listwa dotykowa

Po prostu dotknij listwy, aby zmienić wysokość dźwięku stosując funkcję Pitch Bend lub graj na werblu wybierając opcję Note Repeat. Dostosowuj parametry zapewniając jeszcze więcej kreatywnych możliwości.

Dokładna synchronizacja

Synchronizuj odtwarzacz DJS-1000 z CDJ lub konfiguracją XDJ za pomocą Pro DJ Link. Dzięki funkcji Beat Sync , suwaka tempa i przycisku Nudge, dopasujesz ręcznie tempo i pozycję beatu, podobnie jak w przypadku gramofonu didżejskiego.

Dotykowe pady o wysokich parametrach

Załaduj do 16 sampli na duże, gumowe pady, a następnie swobodnie wybijaj rytm na dźwiękach warstw na bieżąco. Wielokolorowe diody LED wskazują, które sample są odtwarzane, podczas gdy tryb prędkości umożliwia kontrolę głośności sampli w zależności od intensywności nacisku.

7-calowy ekran dotykowy

Stuknij ekran LCD, aby uzyskać bezpośredni dostęp do jednego z trzech ekranów. Ekran Home umożliwia przegląd przydzielonych sampli, ekran Sequence umożliwia wyświetlanie aktualnie odtwarzanego wzoru sekwencji, natomiast ekran Mixer służy do dopasowania głośności każdego z utworów.

Samplowanie na żywo

Sampluj dźwięk wejściowy i wykorzystuj natychmiast jako oddzielne ścieżki. Twoje samplowane dźwięki są automatycznie synchronizowane z bieżącą sekwencją. Odtwarzaj je w pętli i wprowadzaj je bezpośrednio do remiksu na żywo.

Dane techniczne DJS-1000

Ważne
funkcje
Specyfikacje
Techniczne
Zaciski

Najważniejsze funkcje

Akcesoria
  • Przewód zasilania
  • Kabel LAN
  • Kabel USB
  • Kabel wtykowy RCA
  • Instrukcja obsługi

Specyfikacje

Szerokość 320 mm
Wysokość 110,1 mm
Głębokość 421,6 mm
Ciężar 5,4 kg
Zakres częstotliwości 20 – 20000 Hz

Zaciski

Wejścia 1 INPUT (L/MONO & R, wtyczka TRS 1/4 cala)
Wyjścia
  • 2 MONITOR SŁUCHAWEK (wtyckza 1/4 cala stereo jack, 3,5 mm stereo mini jack)
  • 1 THRU / OUTPUT2 (wtyckza 1/4 cala TS)
  • 1 OUTPUT1 (RCA)
MIDI
  • 1 MIDI IN (5P DIN)
  • 1 MIDI OUT/THRU (5P DIN)

INNE FUNKCJE