CDJ-3000

Profesjonalny multiplayer dla DJ-ów

Zwiększ swoją kreatywność dzięki naszemu innowacyjnemu, flagowemu multiplayerowi CDJ-3000. To solidne urządzenie jest zasilane przez nowy MPU i oferuje specjalnie opracowane komponenty wysokiej jakości oraz innowacyjne funkcje.

Po raz pierwszy zastosowaliśmy w modelu CDJ MPU (moduł mikroprocesorowy). Napędza on urządzenie, zapewniając stabilną pracę i umożliwiając korzystanie z nowych, zaawansowanych funkcji, a także tworzy bardziej płynne ogólne wrażenia dla DJ-a.

11 989,00 zł

Kluczowe cechy CDJ-3000

Serato DJ Pro

CDJ-3000 wspiera funkcję sterowania USB-HID Serato DJ Pro. Skorzystaj z odtwarzacza, aby przeglądać swoje playlisty w Serato DJ Pro oraz katalogi powiązanych usług streamingowych.

Nasza najsprawniej działająca tarcza jog

Skreczuj bez wysiłku i płynnie zmieniaj tonację utworów. Przeprojektowaliśmy tarczę jog, nadając jej bardziej elegancki wygląd i zmniejszając opóźnienie reakcji na dotyk. Ekran LCD na środku pokazuje pozycję głowicy i okładkę w celu szybkiego wizualnego przypomnienia załadowanych utworów.

Elastyczne opcje do występów

Odtwarzaj muzykę analizowaną przez rekordbox z USB w trybie eksportu. Podłącz laptopa ze sterowaniem USB-HID, aby użyć funkcji Link Export lub trybu występu. Można też podłączyć iPhone’a do CDJ-3000 kablem USB z przejściówką Lightning do USB3 (w sprzedaży osobno) i miksować z rekordbox w iOS.

djay PRO AI na Mac

CDJ-3000 obsługuje sterowanie USB-HID djay PRO AI na Mac Algoriddim. Przeglądaj swoje playlisty djay PRO AI i katalogi powiązanych serwisów strumieniowych.

Firmware Update Manager

Zostaniesz automatycznie powiadomiony po udostępnieniu aktualizacji firmware’u. Możesz pobrać Firmware Update Manager tutaj.

Synchronizuj dźwięk i efekty wizualne w celu uzyskania lepszego pokazu

W czasie rzeczywistym możesz synchronizować oświetlenie, wyświetlacze wideo oraz pirotechnikę z muzyką odtwarzaną na CDJ-3000, co umożliwia tworzenie bardziej atrakcyjnych pokazów.

TRAKTOR PRO 3

CDJ-3000 wspiera funkcję sterowania USB-HID natywnych urządzeń TRAKTOR PRO 3. Skorzystaj z odtwarzacza, aby przeglądać swoje playlisty TRAKTOR PRO 3 oraz katalogi powiązanych usług streamingowych.

Zmodyfikowany interfejs odznaczający się najwyższą w ofercie efektywnością

Zapoznaj się z przeprojektowanymi elementami sterującymi i nowymi funkcjami CDJ-3000. Wszystko uporządkowano w taki sposób, abyś mógł grać na CDJ jak na instrumencie muzycznym.

Pro DJ Link z udoskonaloną obsługą oświetlenia

Synchronizuj swoje dźwięki ze światłami dzięki kompatybilności z nową profesjonalną funkcją Link Lighting. CDJ-3000 wysyła informacje o analizie fraz do rekordbox (PC/Mac), dzięki czemu można kontrolować efekty świetlne za pomocą RB-DMX1 (dostępny osobno) i przenieść swój występ na wyższy poziom.

INNE FUNKCJE CDJ-3000

Kompatybilny z recordbox CloudDirectPlay

Wystarczy podłączyć CDJ-3000 do internetu kablem LAN za pomocą Pro DJ Link, aby rozpocząć korzystanie z rekordbox CloudDirectPlay. Wcześniej należy wyeksportować klucz uwierzytelniający z rekordbox na pamięć USB, co po podłączeniu do CDJ-3000 umożliwi przeglądanie i odtwarzanie wszystkich utworów z biblioteki zapisanej w chmurze.

*wymagana subskrypcja rekordbox – Creative lub Professional.

StreamingDirectPlay

Przeglądaj i odtwarzaj najnowsze utwory z platformy Beatport Streaming* bezpośrednio na CDJ-3000 i korzystaj z dostępu do playlist z różnymi gatunkami muzyki oraz utworami z wcześniej utworzonej playlisty My Playlist. Automatyczna analiza BPM i siatki umożliwia podgląd struktury utworu na wyświetlaczu przebiegu fal. Możesz także użyć funkcji Beat Sync i kwantyzacji w celu intuicyjnego i dokładnego dopasowywania i miksowania utworów.

*Wymaga subskrypcji Beatport Streaming Professional lub Advanced. Przejdź na oficjalną stronę internetową Beatport, aby uzyskać więcej informacji.

Analizuj utwory jeszcze szybciej dzięki usłudze analizy w chmurze

Podczas wczytywania utworu na CDJ-3000 podłączonym do Internetu możesz natychmiast pobrać z bazy danych AlphaTheta informacje o BPM, siatce beatów i przebiegu fali i wykorzystać je podczas swojego występu. Pozwala to na szybkie i dokładne dopasowywanie beatów i miksowanie za pomocą Beat Sync i kwantyzacji, nawet w przypadku utworów z obsługiwanych serwisów streamingowych, eliminując potrzebę analizy utworów na CDJ-3000. Funkcja analizy w chmurze dostępna jest dla wszystkich użytkowników rekordbox.

Przesuwanie klucza

Dzięki funkcji Key Shift na ekranie dotykowym można ręcznie przesuwać klucz utworu w górę lub w dół.

L

Spiętrzony zapis fal dźwiękowych

Obserwuj powiększony zapis fal dźwiękowych utworu na głównym odtwarzaczu i utworu, który chcesz wprowadzić – wszystko na jednym ekranie.

L

3-pasmowy zapis fal dźwiękowych

3-pasmowy zapis fal dźwiękowych wykorzystuje kolory do wskazania głośności każdego pasma częstotliwości w plikach analizowanych przez rekordbox, dzięki czemu można zobaczyć kompozycję muzyki na podstawie samego zapisu fal dźwiękowych.
L

Dotykowe przejście do punktu cue

Posłuchaj innej części utworu, która jest obecnie odtwarzana, dotykając zapisu fal dźwiękowych.
L

Hot Cues

Intuicyjnie uruchamiaj Hot Cues za pomocą 8 przycisków. Liniowe pozycjonowanie sprawia, że wybieranie punktów cue w zależności od ich położenia w utworze jest bardziej naturalne.
L

Automatyczna pętla bitów

Stwórz szerszą gamę pętli za pomocą nowego przycisku 8-Beat Loop, który jest uzupełnieniem klasycznego sterowania 4-Beat.
L

Przeskakiwanie bitów

Przeskakuj do przodu lub do tyłu z bieżącej pozycji odtwarzania w utworze, naciskając dedykowane przyciski Beat Jump. Liczbę bitów można ustawić na wartość 1/2, 1, 2, 4, 8, 16, 32 lub 64 bity.
L

Tarcza jog

Nowa konstrukcja tarczy jog zapewnia najbardziej płynne wrażenia spośród wszystkich multiplayerów naszej produkcji. Natomiast ekran LCD na środku wskazuje pozycję głowicy i wyświetla okładkę w celu szybkiego wizualnego przypomnienia, który utwór jest wgrany na decku.
L

Synchronizacja klucza

Automatycznie ustawia klucz przychodzącego utworu, dopasowując go do utworu na głównym decku, co pomoże stworzyć płynny i harmonijny miks.
L

Wysokiej jakości kable cyfrowe

Urządzenie jest wyposażone w wysokiej jakości kabel cyfrowy, który jest łatwy w obsłudze i idealny do użytku w klubach oraz w profesjonalnych instalacjach.
L

Gigabit Ethernet

Za sprawą łącza Gigabit Ethernet do Pro DJ Link można udostępniać i odtwarzać pliki audio z urządzeń USB i kart SD na maksymalnie 6 urządzeniach CDJ-3000.
L

Kabel zasilający V-Lock

W zestawie znajduje się zamykany na klucz kabel zasilający (w wybranych regionach), który zwiększa niezawodność i pozwala uniknąć przypadkowego odłączenia.
L

Dane techniczne CDJ-3000

Ważne
funkcje
Specyfikacje
Techniczne
Wyświetlacz
Monitor
Sterowanie
Wydajnością
Zaciski
Wejścia

Najważniejsze funkcje

Formaty plików
 • ALAC
 • AAC
 • AIFF
 • FLAC
 • MP3
 • WAV
Systemy plików
 • FAT
 • FAT32
 • exFAT
 • HFS+
Kompatybilne oprogramowanie DJ
 • rekordbox
 • Serato DJ Pro
 • djay PRO AI for Mac
 • TRAKTOR PRO 3
Sterowanie MIDI
Łącze ProDJ
Przystosowanie do KUVO
Pro DJ Link Lighting
Akcesoria
   • CDJ-3000
   • Przewód zasilający (V-lock*)
   • Cyfrowy kabel audio
   • Analogowy kabel audio
   • Kabel LAN
   • Skrócona instrukcja obsługi
   • Środki ostrożności dotyczące użytkowania

*Niedostępne w niektórych regionach.

Specyfikacje

Szerokość 329 mm
Wysokość 118 mm
Konwerter D/A 32 bit
Zniekształcanie < 0,0018 %
Poziom wyjściowy audio 2.0 Vrms (1 kHz, 0 dB)
Głębokość 453 mm
Ciężar 5,5 kg
Zakres częstotliwości 4 – 40000 Hz

Wyświetlacz

Główny wyświetlacz 9-calowy, kolorowy ekran dotykowy LCD HD
Wyświetlacz na pokrętle (kolorowy LCD)

Sterowanie wydajnością

Rozmiar pokrętła modulującego 206 mm
Hot Cue
Pętla automatycznego beatu
Beat jump / ruch pętli
Synchronizacja beatu
PKey Sync/Key Shift
Tryb poślizgu
Odwrócenie
Regulacja prędkości winylu

Zaciski

Nośniki odtwarzania
 • Urządzenie pamięci USB (pamięć flash /HDD itd.)
 • Karta SC
 • Komputery (Mac/Windows PC)
 • iPhone
LAN 1 (100Base-T)
USB
 • 1 port USB A
 • 1 port USB B
Wyjścia
 • 1 ANALOGOWE (RCA)
 • 1 cyfrowe (współosiowe)