WAVE-EIGHT

8″ przenośny głośnik DJ z SonicLink

Bring the Vibe

Bezprzewodowe DJ-owanie bez opóźnień dźwięku jest teraz możliwe z WAVE-EIGHT dzięki SonicLink.

4 349,00 zł

Kluczowe cechy – WAVE-EIGHT

Szybciej i łatwiej

Bezprzewodowe DJ-owanie bez opóźnień dźwięku jest teraz możliwe z WAVE-EIGHT dzięki SonicLink. Ta nowa technologia o bardzo niskim opóźnieniu bezprzewodowo przesyła dźwięk znacznie szybciej niż połączenie Bluetooth, więc od naciśnięcia przycisku odtwarzania na deckach do usłyszenia utworu przez głośniki mija tylko ułamek sekundy, co pozwala miksować bez utraty rytmu.
Wyjmij dołączony nadajnik ze schowka na WAVE-EIGHT i podłącz go do swojego sprzętu DJ-skiego, a natychmiast utworzysz połączenie bezprzewodowe, umożliwiające zorganizowanie imprezy DJ-skiej w dowolnym miejscu. A jeśli połączysz WAVE-EIGHT z nowym przenośnym systemem DJ-skim OMNIS-DUO, który jest wyposażony w zasilanie bateryjne, możesz grać bez kabli, zapewniając sobie całkowitą swobodę.

Profesjonalny dźwięk i łatwa konfiguracja

Dzięki wysoce wydajnemu wzmacniaczowi klasy D, nowo opracowanemu 8-calowemu przetwornikowi i akceleratorowi basów Vortex, który zapewnia czysty i mocny bas, WAVE-EIGHT wniesie wibracje i uderzenie do dźwięku imprezy, nawet w plenerze. Aby obsłużyć większe imprezy i przestrzenie, można łatwo dodać więcej urządzeń do konfiguracji za pomocą połączenia SonicLink: np. używając 2 głośników w stereo, aby uzyskać rozległe wrażenia, lub z trzecim dodanym jako dedykowany subwoofer, aby uzyskać klubowy dźwięk z mocnym basem. Istnieje nawet kilka trybów, między którymi można przełączać się za pomocą jednego przełącznika, aby stworzyć rodzaj dźwięku, którego potrzebujesz, w tym tryb mono, stereo i subwoofer.

Zasilanie akumulatorowe i wodoodporna konstrukcja na imprezy plenerowe

Pełne naładowanie akumulatora zapewnia 8 godzin odtwarzania muzyki przez głośnik WAVE-EIGHT, dzięki czemu można słuchać muzyki przez cały wieczór i noc. Urządzenie jest również wodoodporne, z klasą IPX4, więc idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz. A jeśli chcesz naładować telefon lub inne urządzenie, możesz podłączyć je do portu USB typu C.

Znajdź miejsce na imprezę, gdziekolwiek jesteś

Wysuwana rączka, kółka i dodatkowe uchwyty ułatwiają przenoszenie głośnika WAVE-EIGHT w dowolne miejsce. Głośnik ma również wbudowane gniazdo na tyczkę, dzięki czemu można go zamontować na stojaku, aby uzyskać dodatkową wysokość, co czyni go idealnym do użytku w różnych lokalizacjach.

Dane techniczne OMNIS-DUO

Specyfikacje
Techniczne
TerminalInput
Input/Output

Specyfikacje

Dimensions (WxDxH) 5300 × 554 × 337 mm / 11.8″ × 21.8″ × 13.3″
Weight 12.7 kg / 28.0 lbs.
Frequency range 2.4 GHz (2.4000 GHz – 2.4835 GHz)
EQ modes Music / Music (Low Cut) / Flat / Flat (Low Cut) / Vocal / Subwoofer
(Low Cut mode is intended for use on units that are combined with a WAVE-EIGHT set to Subwoofer mode.)
Battery life / Battery spec Approximately 8 hours
Internal battery charging time Approx. 4 hours with power off / Approx. 6 hours with power on

Input / Output

Inputs XLR/TRS combo jack × 2, 1/4″ TRS jack × 1, 3.5 mm stereo mini jack × 1
Outputs XLR × 1