VM-80

Monitor aktywny 8″ (czarny)

Monitor VM-80 generuje czysty dźwięk z szybko narastającym, mocnym basem. Głośnik można dostroić w taki sposób, aby pasował do charakterystyki każdego pomieszczenia, dzięki czemu idealnie nada się on zarówno do odtwarzania klubowych brzmień za konsoletą didżeja, jak i zapewni płaską charakterystykę częstotliwościową podczas tworzenia muzyki w domu lub profesjonalnym studiu.

2 898,00 zł (para)

Kluczowe cechy VM-80

Czysty dźwięk o niskim poziomie zniekształceń z szybko narastającym basem:
Odtwarzanie dźwięku w klubowym stylu

Wysokiej jakości komponenty

Aby zagwarantować szerokie pasmo odtwarzania dźwięku każdy głośnik z serii VM został wyposażony w wzmacniacz klasy D z procesorem DSP o częstotliwości próbkowania 96 kHz. Jego wysokie parametry pracy zapewniają niski poziom zniekształceń i dynamiczny dźwięk. Sztywna aluminiowa przednia ścianka o grubości 4 mm dodatkowo tłumi pogłosy i drgania, zapewniając dźwięk autentyczny dla oryginalnego źródła.

Tuba stałokierunkowa

Dźwięki o średnich i wysokich częstotliwościach są generowane dynamicznie dzięki tubie stałokierunkowej, która również tworzy szeroką, jednolitą przestrzeń odsłuchową. Kształt tuby i krawędź głośnika niskotonowego są specjalnie zaprojektowane w taki sposób, aby płaska częstotliwość odtwarzania była bez problemu przekierowywana do głośnika wysokotonowego, pozwalając na uzyskanie naturalnego dźwięku.

Odświeżony, profesjonalny wygląd

Zupełnie nowy wygląd sześciokątnej aluminiowej ścianki przedniej zapewnia efekt świeżości, a także lepszą jakość dźwięku oraz wytrzymałość. Redukuje niepożądane wibracje, zmniejszając poziom zniekształceń, a osłona ochronna głośnika wysokotonowego pozwala zmniejszyć ryzyko uszkodzenia membrany wysokich częstotliwości. Szczotkowana powierzchnia pokryta wykończeniem Alumite zapewnia głośnikom profesjonalny wygląd pasujący do urządzeń z serii Pioneer DJ.

Membrany głośnika niskotonowego z włókna aramidowego i akcelerator basów Vortex

Membrany głośnika niskotonowego z włókna aramidowego zapewniają wyjątkowe uderzenie, którego doświadczysz w zakresie basów oraz niskich i średnich częstotliwości. Nowo opracowane membrany są o 30 procent lżejsze niż konwencjonalne membrany aramidowe wyściełane papierem, dzięki czemu są one mocniejsze i zapewniają większą głębię dźwięku. Akcelerator basów Vortex gwarantuje, że dźwięk niższej jakości jest zwarty i wolny od niepożądanych drgań, ponieważ żebra w porcie bas refleks umożliwiają swobodny przepływ powietrza z głośnika, zapewniając czysty dźwięk.

Kontrola procesora DSP

Wszystkie głośniki z serii VM charakteryzują się płaskim dźwiękiem, aby zapewnić naturalne brzmienie muzyki. W celu ułatwienia ustawienia wyjścia i znalezienia dźwięku idealnie pasującego do Twojego pomieszczenia każdy głośnik posiada możliwość ustawienia procesora DSP. Na tylnym panelu znajdują się 2 gałki: Low EQ i High EQ. Nawet nie mając ich w zasięgu wzroku możesz ustawiać je intuicyjnie w 4 różnych pozycjach, co daje 16 łatwych do zastosowania ustawień EQ,. Wybierz ustawienie, które brzmi najlepiej za konsoletą didżeja lub przy produkcji muzyki w domu lub studiu, w zależności od kształtu, wielkości i materiałów pomieszczenia.

Dane techniczne VM-80

Ważne
funkcje
Specyfikacje
Techniczne
Zaciski

Najważniejsze funkcje

Typ Dwudrożny głośnik aktywny Bi-amp
Głośnik wysokotonowy 1″ (25 mm) z miękką jedwabną kopułką
Woofer 8″ (203 mm) z aramidowym stożkiem
Automatyczny tryb czuwania
Akcesoria
  • VM-80 x 1 (nie są sprzedawane jako para)
  • Kabel zasilający x 1
  • Podkładki pod nóżki × 1 (4 szt. / 1 arkusz)
  • Środki ostrożności dotyczące użytkowania
  • Instrukcja obsługi
  • Gwarancja (dla niektórych regionów)

Specyfikacje

Szerokość 267 mm
Maksymalne ciśnienie akustyczne 115
Wysokość 400 mm
Głębokość 325 mm
Wyjście wzmacniacza Klasa D z DSP 96 kHz
LF: 90 W / 4 Ω
HF: 30 W / 4 Ω
Ciężar 10 kg
Impedancja 10 kΩ
Zasilanie AC 100-240 V, 50 Hz / 60Hz
Wysoki korektor 4 programy do wyboru
Zakres częstotliwości od 37 Hz do 36 kHz Hz
Niski korektor 4 programy do wyboru
Częstotliwość rozgraniczania 3 kHz
Obudowa Bas refleks
Materiał obudowy Laminat winylowy MDF
Materiał płyty rezonansowej HIPS z płytą aluminiową o grubości 4 mm

Zaciski

Wejścia
  • XLR/TRS combo × 1 (zbalansowane)
  • RCA x 1 (unbalanced input)

INNE FUNKCJE